O Nas | Coaching21dni.AgnieszkaPrzybysz.com

coaching21dni-Agnieszka-PrzybyszProfesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji (budowania relacji osobistych, zawodowych, biznesowych, w zespołach).

Polska pionierka coachingu i założycielka & CEO pierwszego w Polsce Coaching Institute.
Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce.

Autorka wielu programów coachingowych i szkoleniowych, publikacji z CD Sięgnij Gwiazd praktykuj sekret – 5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu oraz książki Przyciągnij Miłość na temat coachingu relacji i związków; publikacji z CD Medytacja Kolorami – czyszczenie centrów energetycznych w Twoim ciele; książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją – kariera, biznes z pasją!
Intencją autorki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji międzyludzkich i kariery z pasją.

Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”, „Elle”, “Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, w Radio Zet, RadioEuro, Radio Kolor – autorska audycja KOBIECA MOC i portalach internetowych, w których jest Ekspertem Coachingu.
Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz

Podróż z rozwojem osobistym zaczęła od 1992r. robiąc to co dziś nosi nazwę „coachingu życiowego” z ang. life coaching. W 2000 r. zrodził się pomysł na nowy zawód coacha… Prowadzi własny biznes pomagając tysiącom Polaków i osobom anglojęzycznym innych narodowości. Skutecznie łączy profesjonalny coaching i mentoring zarówno biznesowy jak w budowaniu relacji międzyludzkich jak przystało na eksperta relacji.

Często nazywana w środowisku/wśród kolegów „Gwiazda Polskiego Coachingu”.
Ma pond osiemnastoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Prowadzi własną firmę coachingową.

Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu: The Coaches Training Institute-CTI USA, akredytowaną przez ICF.

Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy. Przynosi to doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji i udokumentowanych sukcesów zadowolonych klientów, dostępne w portalu.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring
dla coachów, warsztaty grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, Polska.
Jako coach jest Twoim profesjonalnym parterem, byś stał się osobą, jaką pragniesz zostać, osiągając sukces osobisty i zawodowy z pasją, miłością i radością. Daje Ci sprawdzone narzędzia rozwojowe i coachingowe, które działają skutecznie!

Agnieszka poprowadzi Cię i pomoże odkryć Twoje pragnienia, a następnie pokaże Ci, jak je osiągnąć. Jest jak Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.
Zapraszamy daj sobie szanse: znajdź miłość, przyjaźń, zacznij od: ABC Przyciągnij Miłość System gratis wideo.
Znajdź przyjaciół i pozwól, by oni znaleźli Ciebie.

Zapraszamy bądź z Agnieszką w stałym kontakcie:

Wideo: http://www.youtube.com/coachinginstitute

Facebook: http://www.facebook.com/AgnieszkaPrzybyszCoaching


Copyright © 2022 Coaching 21 dni online Radosnej Transformacji™ Agnieszka Przybysz, pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka bestsellerów. COACHING INSTITUTE

PRYWATNOŚĆ
| REGULAMIN