Copyright
Ochrona Praw Autorskich i Potwierdzenie Poufności Przekazanych Informacji

Wszelkie prawa do materiałów, dokumentów i narzędzi oraz ich źródeł należą do Agnieszki Przybysz i spółki Coaching Institute zarejestrowanej w Polsce. Przeznaczone są do indywidualnego i wyłącznie prywatnego użytku dla użytkownika serwisu i uczestników warsztatów prowadzonych przez Coaching Institute i Agnieszkę Przybysz.
Zarówno całość jak i żadna część tego serwisu, materiałów, dokumentów i/lub źródeł nie może być zwielokrotniana, kopiowana reprodukowana, rozpowszechniana lub przesyłana w jakiejkolwiek formie (elektronicznej, cyfrowej, fotograficznej lub mechanicznej), nie może też być nagrywana, tłumaczona lub wykorzystywana do celów innych niż wymienione powyżej bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia Agnieszki Przybysz.

Zezwala się na korzystanie z tego materiału TYLKO do indywidualnych potrzeb użytkownika serwisu.

Cała zawartość materiałów dostarczana i udostępniana w tym serwisie oraz podczas warsztatów, seminariów, szkoleń prowadzonych przez spółkę Coaching Institute, Agnieszkę Przybysz podlega prawu autorskiemu Agnieszki Przybysz.
Nieuprawnione zwielokrotnianie, kopiowanie, udostępnianie, rozpowszechnianie, itp. jakichkolwiek materiałów w jakiejkolwiek formie jest niedozwolone i stanowi pogwałcenie praw Agnieszki Przybysz, spółki Coaching Institute.

Wszelkie naruszenie praw Agnieszki Przybysz, Coaching Institute jest zabronione pod groźbą kary.
Jednocześnie jako użytkownik akceptujący ten regulamin zgadzasz się nie usuwać lub zmieniać zapisu o prawach autorskich (copyright) z jakichkolwiek materiałów w tym serwisie i jemu dostarczonych.

Jednocześnie oświadczasz, że przeczytałeś powyższe i w pełni rozumiesz ten zapis i jego znaczenie oraz skutki i jesteś prawnie nimi związany co oświadczasz AUTOMATYCZNIE wraz z dokonaniem rejestracji w serwisie coaching21dni.agnieszkaprzybysz.com

Wchodząc na tę stronę internetową rozumiesz i zgadzasz się z tym, że Coaching Institute spółka i Agnieszka Przybysz są właścicielami wszystkich materiałów udostępnianych na tej stronie, włączając w to materiały pdf, raporty, audio, wideo, szablony, narzędzia i wszystkie inne materiały, włączając w to materiały, na które masz pozwolenie do pobrania z tej strony i które są Ci udostępniane Tylko dla wygody, będąc uczestnikiem w programie autorskim Agnieszki Przybysz.

Materiały na stronie i do korzystania/odsłuchania NIE mogą być sprzedawane, rozdawane ani przekazywane osobom trzecim, bez pisemnego pozwolenia właściciela ww materiałów zgodnie z obowiązującym prawem.

Wchodząc na tę stronę internetową www.przyciagnijmilosc.pl/21dni rozumiesz i zgadzasz się z tym, że Coaching Institute spółka i Agnieszka Przybysz są właścicielami wszystkich materiałów udostępnianych na tej stronie, włączając w to materiały pdf, raporty, audio, wideo, szablony, narzędzia i wszystkie inne materiały, włączając w to materiały, na które masz pozwolenie do pobrania z tej strony i które są Ci udostępniane Tylko dla wygody, będąc uczestnikiem w programie autorskim Agnieszki Przybysz.

Materiały na stronie coaching21dni.agnieszkaprzybysz.com i do korzystania/odsłuchania NIE mogą być sprzedawane, rozdawane ani przekazywane osobom trzecim, bez pisemnego pozwolenia właściciela ww materiałów zgodnie z obowiązującym prawem.

Tylko dobrowolna akceptacja tego regulaminu umożliwia korzystanie z tego serwisów.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu go nie akceptujesz, prosimy nie korzystaj z serwisu i nie rejestruj się.

Dziękujemy!
Agnieszka Przybysz z zespołem!


Copyright © 2021 Coaching 21 dni online Radosnej Transformacji™ Agnieszka Przybysz, pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka bestsellerów. COACHING INSTITUTE

PRYWATNOŚĆ
| REGULAMIN